O autorze
Paulina Pięta – aktywna obserwatorka branży eventowej. Autorka bloga Eventualnie.com. Pomysłodawczyni spotkań networkingus.pl. Nie zamyka się przy tym w jednej branży, choć jej pasje to nowe technologie i Social Media.

Swoją karierę zaczynała od marketingu i Public Relations, a pierwszym autorskim projektem z tego zakresu była PaPRyczka PR. Wcześniej pracowała na rzecz uznanej w świecie sztuki marki - Szkół Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

Koordynowała i współtworzyła bardzo różne wydarzenia – od flash mobów, poprzez spotkania Wenusjanek i wybory Miss Polska aż po Blogotok, którego ostatnia edycja zgromadziła ponad stu blogerów z całej Polski i „Digital Marketing Revolution”, gdzie koordynowała pracę 45 prelegentów. Obecnie realizuje projekt pośrednictwa między organizatorami wydarzeń a speakerami oraz serię szkoleń: „Speakers’Direct”.

Nie potrafi usiedzieć na miejscu (więc dużo biega), a jako o organizatorce mówią o niej: człowiek orkiestra.

Oficjalny hashtag: #eventualnie

Oceniamy najlepsze wydarzenie 2015 roku - oddaj swój głos

Niezliczona liczba wydarzeń, konferencji, spotkań o najróżniejszej tematyce na coraz większą skalę – tak wygląda polski rynek eventowy. Uczestnikom ciężko wyselekcjonować najlepsze i najbardziej wartościowe wydarzenia. Dlatego w ramach bloga eventualnie.com zorganizowany został ranking najlepszych eventów Najwyższa Eventualność 2015.

- Idea powstania rankingu na najlepszy event w Polsce zrodziła się z dwóch powodów – mówi Paulina Pięta, autorka bloga eventualnie.com, pomysłodawca i organizator projektu. - Po pierwsze, by docenić organizatorów najlepszych eventów z całej Polski, którzy dbają o rozwój swoich wydarzeń i podnoszą ich jakość. Ale przede wszystkim, by stworzyć dla uczestników obiektywne zestawienie w postaci listy wydarzeń szczególnie wartych uwagi, szczególnie teraz, gdy ilość eventów diametralnie wzrosła – tłumaczy.

Jakie eventy biorą udział w głosowaniu?
Są to najlepsze wydarzenia wyselekcjonowane w etapie zgłoszeń w ośmiu kategoriach: blogowe, technologiczne (IT), marketingowe i PR-owe, mobile, startup-y, social media, rozwój i samorealizacja, eventy cykliczne (odbywające się minimum trzy razy w roku).
- Pierwszy tydzień głosowania pokazał ogromne zainteresowanie głosowaniem. W ciągu tygodnia udział wzięło ponad 800 osób. Teraz na trzy przed końcem głosowania zaangażowało się ponad 1300 głosujących, którzy oddali prawie 15 tysięcy głosów! Zdradzę, że jest kilkunastu faworytów między którymi toczy się walka o zwycięstwo! Ale nic więcej nie mogę powiedzieć.
To niesamowite, że organizatorzy aż tak zaangażowali się w rywalizacje – mówi organizatorka. – Niektórzy tworzą wydarzenia na facebook-u, inni wysyłają smsy do swoich uczestników, pozostali wykorzystują swoje strony internetowe. Niezależnie od sposobu, widać, że rywalizacja jest zacięta. Cieszy również różnorodność eventów, od eventów typowo technicznych po akcje charytatywne – tłumaczy Paulina Pięta.

Jak wspomóc swój ulubiony event?
Drugi etap czyli odbywające się właśnie głosowanie potrwa do 29 stycznia 2016 r. Zostało kilka dni na oddanie głosu. Warto wspomóc organizatorów, gdyż pula nagród to ponad 14 tysięcy złotych, a na najlepszy event czeka również statuetka i tytuł Najwyższa Eventualność 2015!
Nadchodzi Jej Wysokość…


Zwycięskie eventy ogłoszone zostaną na blogu oraz facebook-u eventualnie.com 1 lutego 2016 r. Laureaci w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody ooraz dyplom Najwyższa Eventualność 2015.

Oficjalny hashtag: #NajwyższaEventualność2015
Więcej informacji znajdziecie na blogu: eventualnie.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...