O autorze
Paulina Pięta – aktywna obserwatorka branży eventowej. Autorka bloga Eventualnie.com. Pomysłodawczyni spotkań networkingus.pl. Nie zamyka się przy tym w jednej branży, choć jej pasje to nowe technologie i Social Media.

Swoją karierę zaczynała od marketingu i Public Relations, a pierwszym autorskim projektem z tego zakresu była PaPRyczka PR. Wcześniej pracowała na rzecz uznanej w świecie sztuki marki - Szkół Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

Koordynowała i współtworzyła bardzo różne wydarzenia – od flash mobów, poprzez spotkania Wenusjanek i wybory Miss Polska aż po Blogotok, którego ostatnia edycja zgromadziła ponad stu blogerów z całej Polski i „Digital Marketing Revolution”, gdzie koordynowała pracę 45 prelegentów. Obecnie realizuje projekt pośrednictwa między organizatorami wydarzeń a speakerami oraz serię szkoleń: „Speakers’Direct”.

Nie potrafi usiedzieć na miejscu (więc dużo biega), a jako o organizatorce mówią o niej: człowiek orkiestra.

Oficjalny hashtag: #eventualnie

Kluczem do sukcesu jest znać ludzi, którzy znają ludzi - nowe spotkania Networkingus

Większość biznesowych relacji opiera się na wzajemnej wymianie kontaktów i usług. Żadne przedsiębiorstwo nie jest samowystarczalne, a każdy freelancer potrzebuje sieci kontaktów by zdobywać nowe zlecenia. Tak rodzi się networking, czyli proces wymiany doświadczeń, umiejętności i korzystania z wzajemnej sieci kontaktów. Po raz pierwszy w Kielcach, 9 czerwca, odbędzie się spotkanie poświęcone wyłącznie networkingowi – NetworKINGus.

Warszawa czy Kraków – największe w Polsce ośrodki, w których wyznacza się trendy w biznesie – opierają się w głównej mierze na mocnej, partnerskiej współpracy. Chcąc zacząć działalność bądź szukając inspiracji, w pierwszej kolejności szuka się ludzi, z którymi można o pomyśle porozmawiać i skorzystać z ich wiedzy.

Networking nie jest już obcobrzmiącym pojęciem. Pora, aby takie podejście do biznesu zaszczepić również w Kielcach i zarazić tutejszych biznesmenów wirusem budowania sieci kontaktów. My dajemy do tego miejsce i kontekst, a reszta pozostaje w rękach uczestników.

O co chodzi w NetworKINGusie?
Networkingus będzie cyklicznym spotkaniem organizowanym w Kielcach. Pierwsze, inauguracyjne spotkanie odbędzie się 9 czerwca w Bohomass Lab. Spotkanie dedykowane jest osobom aktywnym, którzy mają pasję do tego co robią, kochają kontakty bezpośrednie i chcą je wykorzystywać w swojej działalności.


- Zapraszamy właścicieli firm, blogerów, aktywistów, członków NGO, organizatorów innych wydarzeń, marketingowców, PRowców, dziennikarzy – mówią organizatorzy. - Chcemy, by ludzie docenili takie eventy jako formę dotarcia do odbiorców oraz nauczyli się działać w grupie. Na każdym spotkaniu uczestnicy będą wykonywać zadania rozwijające ich umiejętności pracy z ludźmi. Wybierzemy również naszego króla networkingu, czyli networKINGusa – dodają.

Kto wystąpi?
Pierwszy networKINGus będzie mówił o pracy w grupie i budowaniu zespołu. Będzie biznesowy Speed Dating oraz test definiujący, jaką rolę przyjmujemy pracując w zespole. Na networKINGusowej scenie 9 czerwca zobaczymy Zbigniewa Brzezińskiego oraz Krystiana Stopkę.

Trzy filary networKINGusa
Spotkania opierają się na idei trzech filarów. Po pierwsze edukacja. Każde spotkanie to prezentacje trzech prelegentów, praktyków, którzy zaserwują uczestnikom wiedzę i rozwiązania z różnych dziedzin biznesu. Jako, że networking to łączenie ludzi, tak w tych spotkaniach nie zabraknie elementów integracji. Czerwcowe spotkanie rozpocznie się networkingowym Speed Datingiem – szybkie randki w myśl „poznajmy się i zobaczmy, co możemy razem zrobić”.

A na deser dobra zabawa. Każdy event będzie organizowany w innym miejscu, ale zawsze w takim, które będzie sprzyjało integracji i luźnej atmosferze.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?
Udział w spotkaniu jest płatny, jednak sama formułą płatności jest dość niestandardowa. Dlaczego? To uczestnik decyduje ile zapłaci za wstęp. Ilość miejsc ograniczona.
Rejestracja uczestników trwa do 23 maja na stronie networkingus.pl

Wydarzenie na Facebook-u
Zapraszamy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...