O autorze
Paulina Pięta – aktywna obserwatorka branży eventowej. Autorka bloga Eventualnie.com. Pomysłodawczyni spotkań networkingus.pl. Nie zamyka się przy tym w jednej branży, choć jej pasje to nowe technologie i Social Media.

Swoją karierę zaczynała od marketingu i Public Relations, a pierwszym autorskim projektem z tego zakresu była PaPRyczka PR. Wcześniej pracowała na rzecz uznanej w świecie sztuki marki - Szkół Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

Koordynowała i współtworzyła bardzo różne wydarzenia – od flash mobów, poprzez spotkania Wenusjanek i wybory Miss Polska aż po Blogotok, którego ostatnia edycja zgromadziła ponad stu blogerów z całej Polski i „Digital Marketing Revolution”, gdzie koordynowała pracę 45 prelegentów. Obecnie realizuje projekt pośrednictwa między organizatorami wydarzeń a speakerami oraz serię szkoleń: „Speakers’Direct”.

Nie potrafi usiedzieć na miejscu (więc dużo biega), a jako o organizatorce mówią o niej: człowiek orkiestra.

Oficjalny hashtag: #eventualnie

Ranking Event’s Awards – zgłoszenia tylko do 30 grudnia

Niezliczona liczba wydarzeń, konferencji, spotkań o najróżniejszej tematyce na coraz większą skalę – tak wygląda polski rynek eventowy. Uczestnikom ciężko wyselekcjonować najlepsze i najbardziej wartościowe wydarzenia. Dlatego w ramach Events Festival zorganizowany został drugi już ranking najlepszych eventów Event’s Awards.

– Idea powstania rankingu na najlepszy event w Polsce zrodziła się z dwóch powodów. Po pierwsze, by docenić organizatorów najlepszych eventów z całej Polski, którzy dbają o rozwój swoich wydarzeń i podnoszą ich jakość. Ale przede wszystkim, by stworzyć dla uczestników obiektywne zestawienie w postaci listy wydarzeń szczególnie wartych uwagi, szczególnie teraz, gdy ilość eventów diametralnie wzrosła.

Jakie eventy biorą udział w głosowaniu?
Są to najlepsze wydarzenia w dziesięciu kategoriach: blogowe, technologiczne (IT), e-commerce, marketingowe i PR-owe, mobile, startupowe, social media, biznes, kulturalne, rozwój i samorealizacja. Eventy są również podzielone ze względu na wielkość: do 100 uczestników oraz powyżej 100 uczestników.

W pierwszej edycji, która odbyła się rok temu ranking zyskał ogromne zainteresowanie. W ciągu tygodnia udział wzięło ponad 800 osób. Na tydzień przed końcem głosowania zaangażowało się ponad 1300 głosujących, którzy oddali prawie 5 tysięcy głosów!

Jak wziąć udział w rankingu eventów Event’s Awards?

Został niecały tydzień na zgłoszenia, które trwają do 30 grudnia 2016 r. Zgłoszenia są bezpłatne i mogą być dokonywane zarówno przez organizatorów, event managerów, agencje ale również przez uczestników.
Warto wziąć udział w inicjatywie, gdyż pula nagród to ponad 14 tysięcy złotych, a na najlepszy event czeka statuetka Grand Prix wręczona na uroczystej gali, która odbędzie się w Centrum Kongresowym Targi Kielce. Zwycięskie eventy w poszczególnych kategoriach, które otrzymają nagrody oraz dyplomy, ogłosimy również podczas gali. Każdy ze zgłoszonych organizatorów otrzyma również bezpłatną wejściówkę na wieczorną galę oraz Events Festival.


Więcej informacji na stronie: http://eventsfestival.pl/

Zgłoś event: http://eventsfestival.pl/zgloszenia/
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...